Konferenciafelhívás

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Molnár Tamás Kutatóintézete "Politikai rezsimek: demokrácia, autokrácia, diktatúra" címmel szervezi meg immár ötödik éves politikaelméleti és eszmetörténeti konferenciáját. Az eseményre a szervezők várják a történettudomány, politikatudomány és nemzetközi kapcsolatok teruletén járatos kutatók jelentkezését. A konferencia célja, hogy fórumot teremtsen a politikai rezsimek hazai kutatóinak, ezért fiatal kutatók jelentkezését is szívesen vesszük.

Időpont 2022. december 7.

Helyszín: Nemzeti Közszolgálati Egyetem, 1083 Budapest Ludovika tér 2.

A konferencia szervezői várják önálló panelek szervezését is. A konferenciára jelentkezni rövid, legfeljebb 300 szavas összefoglaló elküldésével lehet. Az absztraktokat a név és affiliáció feltüntetésével a szervezők a következő email-címekre várják:

politicalregimes2022@gmail.com

Az absztraktok leadási határideie 2022. november 25.